Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespoły kuratorskie


Sekretariat (dotyczy IZKSS oraz IIZKSS):

Jolanta Traczyk

tel. (046) 854 31 25 fax. (046) 811 27 48


System dozoru elektronicznego
W dniu 1 września 2009 roku weszła w życie ustawa z dnia 7 września 2007 roku o wykonywaniu kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym w systemie dozoru elektronicznego (tekst jednolity: Dz.U. z 2008 roku, Nr 172, poz. 1069 z późn. zm.).

Osobom spełniającym warunki formalne i zainteresowanym uzyskaniem zezwolenia na odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego szczegółowych informacji udziela I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Żyrardowie, ul. Al. Partyzantów 3, tel. 46 854 31 20, 46 854 31 24.

Właściwym dla rozpoznania wniosków jest III Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych Sądu Okręgowego w Płocku.

 

W załączeniu:

wzór wniosku skazanego

oświadczenie osób wspólnie z nim zamieszkałych

pouczenie dla skazanych na karę do 1 roku pozbawienia wolności

 



 

IZKSS - Kierownik Zespołu :

Paweł Budziński
tel.(046) 854 31 20
Adres e-mail :kuratorzy@zyrardow.sr.gov.pl


Kuratorzy Zawodowi I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych :

Nazwisko i imię

Dni dyżuru

Nr pokoju

Tel./ e-mail

Zakres działania

Paweł Budziński

(kierownik zespołu)

Środa, piątek

219

46 8543120

pawel.budzinski@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów

 

Iwona Szymaszek

(zastępuje kierownika zespołu)

Środa, piątek

222

46 8543159

iwona.szymaszek@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów

Katarzyna Domańska

Poniedziałek, czwartek

209

46 8543121

katarzyna.domanska@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów, gmina Żabia Wola

Ewa Misiak

Wtorek, czwartek

211

46 8543129

ewa.misiak@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów, gmina Jaktorów

Anna Oskiera

Poniedziałek, środa

101

46 8543122

anna.oskiera@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów, gmina Radziejowice

Dariusz Siudek

Poniedziałek, czwartek

103

46 8543124

dariusz.siudek@zyrardow.sr.gov.pl

gmina Mszczonów

Luiza Szymanowska

Wtorek, środa

101

46 8543122

luiza.szymanowska@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów, gmina Baranów

Bogusława Witczak

Wtorek, środa

102

46 8543123

boguslawa.witczak@zyrardow.sr.gov.pl

gmina Puszcza Mariańska

Krzysztof Węgłowski

Wtorek, środa

209

46 8543121

krzysztof.weglowski@zyrardow.sr.gov.pl

Żyrardów, gmina Jaktorów

Mariusz Zaremba

Środa, piątek

203

46 8543124

mariusz.zaremba@zyrardow.sr.gov.pl

gmina Wiskitki

 


IIZKSS - Kierownik Zespołu :
Grzegorz Dwórski
tel.(046) 854 31 28

fax. (046) 811 27 49

Adres e-mail :

Wydział : kuratorzy_rodzinni@zyrardow.sr.gov.pl

Grzegorz Dwórski : grzegorz.dworski@zyrardow.sr.gov.pl

Piotr Dymecki : piotr.dymecki@zyrardow.sr.gov.pl

Cezary Kubicki : cezary.kubicki@zyrardow.sr.gov.pl

Marlena Banasiewicz: marlena.banasiewicz@zyrardow.sr.gov.pl

 

Kuratorzy Sądowi dla Nieletnich :

Imię i Nazwisko Dni dyżuru Nr. pokoju Nr. telefonu Teren działania

Grzegorz Dwórski

(kierownik zespołu

Środa, Czwartek

godz: 09:00-13:00

212 tel.(46)8543128 Żyrardów, gmina Jaktorów, Radziejowice
Piotr Dymecki

Wtorek, Piątek

godz: 10:00-14:00

208 tel.(46)8543127 Żyrardów, gminy:Mszczonów,Puszcza Mariańska

Cezary Kubicki

(zastępca kierownika zespołu)

Poniedziałek

godz: 09:00-13:00

Czwartek

godz: 10:00-14:00

210 tel.(46)8543126 Żyrardów, gminy:Wiskitki, Puszcza Mariańska
Marlena Banasiewicz

Poniedziałek, Środa

godz: 09:00-13:00

208 tel.(46)8543127 Żyrardów, gminy: Baranów, Żabia Wola

 

Drukuj informację